Çarşı / Üreticiler / Sirius Creativity
Sirius Creativity
ESKİŞEHİR / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
kategoriler
Tüm Ürünler (0)
Tüm Ürünler (0 ürün)
Hakkında

Tamamen geri dönüştürülebilir malzemeden ürettiğimiz eşsiz tasarımları ve renkleri ile dikkat çeken ev dekorasyon ürünleri üreticisiyiz. 

Mücahid Ülger
Sirius Creativity
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Funda Karatay
Yetkili Kişi
Mücahid Ülger
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Şirket
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
Merhaba ben Funda Karatay. 29 Yaşında Kadın Girişimciyim. Endüstriyel Tasarımcıyım. Özellikle tasarım saksılar ve dekoratif ürünler üzerine evde 3d yazıcı ile kendi tasarladığım ürünleri üretiyorum. Amacım benzersiz ürünleri geri dönüştürülebilir hammaddeler ile üreterek ev dekorasyonu kategorisinde farkımı ortaya koymaktır. Ekim 2022'de başladığımız bu serüvende şuanda Hepsiburada, Trendyol ve Çiçeksepeti mağazalarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda yurtdışı ihracat için de ETSY platformunda mağazamız bulunuyor.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Mevcut piyasada benzer ve fabrikasyon ürünler bulunurken, tasarımcı kimliğim ile eşsiz ürünler sunmak istiyorum. Geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen el emeği ile tasarımı oluşturulan ürünler ile de türetim ekonomisine destekte bulunmak istiyorum.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Ev Dekorasyonu
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Ürünlerimiz 3d yazıcıdan üretilmiş Saksı ve Vazolardır. Şuanda 15 modelin üretimini gerçekleştirdik. Farklı renklerde ve farklı boyutlarda üretebilme imkanımız vardır. Bu 15 modelin 12 tanesi saksı kategorisinde 3 tanesi de vazo kategorisinde bulunmaktadır. Ürünlerimizi ve modellerimizi çoğaltarak düzenli bir şekilde işimi büyütmeyi planlıyorum. Şuanda bu 15 modelin tamamını dükkanda satışa sunmayı planlıyorum.
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Kendi üretimlerimiz haricinde ürün veya hizmet satmayı düşünmüyoruz.
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Birlikte çalıştığımız üreticiler şuanda bulunmuyor.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Kullandığımız hammamde PLA Filament diye nitelendirilen mısır nişastası, şeker kamışı ve şeker pancarı gibi ürünlerden üretilen plastiktir. Çevreci özelliğe sahip biyolojik olarak doğada parçalanabilen bir yapıya sahiptir ve üretim esnasında dışarıya kötü koku yaymaz.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Ürünlerimizi evde çalışma odamızda üretiyoruz.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Sertifikamız bulunmuyor.
Ürün kategorileriniz nelerdir?
Ev Ve Yaşam, Çiftlik Ve Bahçe
Ürünün kullanım sonrası bertarafı (değerlendirilmesi) doğa dostu
Çevreci özelliğe sahip biyolojik olarak doğada parçalanabilen bir yapıya sahip hammadde kullanıyoruz ve üretim esnasında dışarıya kötü koku yayılmıyor. Ekolojik olarak çevreye herhangi bir zararı bulunmuyor.
Kadını güçlendiren bir yapımız var
Kadın Girişimci olarak üretici ve
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Seri üretilen ürünlerdeki kimyasallar ve özellikle saksı ve vazo gibi kategorilerde ki plastik üretiminin doğaya verdiği zararın hepimiz farkındayız. Ekolojik olarak ekosisteme ve biyolojik olarak da bireye herhangi bir zararı bulunmayan geri dönüştürülebilir hammadde kullanıyoruz. Tüketicilerinde bunu benimsemesini istiyoruz.
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
İşletmede yasal olarak 1 kişi çalışıyor. Gönüllü olarak fotoğraf çekimi, pazarlama, ve tasarım konularında 3 kişilik destekçilerimiz mevcut.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.