yükleniyor
Üretici Hakkında

Toprak anadır ve doğa ana...

Ana, kadındır... Çünkü kadın üretken, çalışkan, özverili ve yapıcıdır...

Doğanın kendisi bile kadının özünü yansıtmaktadır aslında...

Öyleyse neden kendimizi kimyasallarla dolu bir dünyaya mahkum ettik? Şimdi hemen bulunduğunuz ortama bir göz atın; gıda ve kozmetik ürünlerimiz, dokunup temas ettiğimiz yüzeyler, eşyalarımız, giysilerimiz, hatta soluduğumuz ortamın havası ne kadar doğal? Peki bize doğal diye pazarlanan ürünler gerçekten doğal mı? Kendimize zarar verdiğimiz gibi doğaya ve bizden sonraki nesillere nasıl zararlar veriyoruz?

'Marsta veya diğer gezegenlerde yaşayabilir miyiz?'i yoğun şekilde araştırmaya başlayan biz insanoğlu için bu kadar kolay mı Dünyamızı gözden çıkarmak?

İşte bu deli soru ve düşünceler, çevreci ve doğalcı yaklaşımlar ile yaşayan iki arkadaş olan bizlerin, evde kendi cilt bakım ürünlerini üretmesi ve doğal yaşama dönüş merakı ile başladı hikayemiz... Saf, doğal bitki özlerinden oluşan sabit ve uçucu yağlar ile serumlar, kremler yapıp her türlü cilt sorunumuzu doğal ve mis kokulu yollarla çözüyorduk. Önce bu güzelliklerden yakın çevremizdeki kişiler yararlanmaya başladı ve bugün adına 'Maya Ailesi' dediğimiz doğacı bakımlı kadınlardan oluşan ailemiz kocaman bir aile olma yolunda sizlerin de desteği ile emin adımlarla ilerliyor... 

Maya, dilimizde yaradılış, öz ve nitelik anlamları taşıyan bir kelimedir. Nepal dilinde ‘aşk’, İngilizcede ise ‘sihir, cazibe, çekicilik’ anlamlarına geliyor. Bu nedenle doğal cilt bakımı ürünlerimizi en iyi 'Maya' ismi temsil eder diye düşündük ve böylece markamız doğdu. Her kadın en iyiyi, en güzeli doğal olarak hak eder dedik ve sloganımız: 'En doğal hakkımız!' oldu.

Bugün tam kapasiteli üretim tesisimizde Türk Kozmetik Kanunu ve yönetmeliklerine uygun olarak üretim yapmaktayız. Tesisimiz Türkiye Tıbbi Cihaz ve İlaç Kurumu tarafından denetlenmektedir. Ürünlerimizin tamamı güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından test edilmiştir. Hiçbir ürünümüz boya, esans, parfüm, koruyucu ve katkı içermez.

Sadece içerikleri ile değil, tamamı geri dönüşebilen ürün ve kargolama ambalajlarıyla da doğa dostuyuz ve en önemlisi her bir ürünü el emeği ve aşkla üretmekteyiz.

Sadece ürün üretimini değil, işimizin her bir parçasını özenle ve aşkla yapmaya; ailemizin bir üyesi olarak gördüğümüz sizlerin siparişlerini en kısa sürede yerine ulaştırmaya ve mesajlarınızı olabildiğince hızlı cevaplamaya gayret ediyoruz.


Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme