Çarşı / Üreticiler / İSASCARE
İSASCARE
İZMİR / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
kategoriler
Tüm Ürünler (0)
Tüm Ürünler (0 ürün)
Hakkında

isascare.com, ISAS Doğa Bilimleri LTD ŞTİ. bünyesinde hizmet gösteren, tüketici grubu ürünleri e-ticaret platformudur.

Günümüzün yoğun sentetik kimyasal çözümleri, getirdiği yararların yanında bir çok yan etkiye sahiptir. Bu yan etkiler, hem kullanıcılara hem de çevreye zarar verir.

 

ISAS, sürdürülebilir bir anlayış ile tamamen doğal ham maddelerden elde edilmiş çözümler geliştirerek, tüketicilerin hizmetine sunar.

 

ISAS, bu yenilikçi anlayış ile Türkiye'nin ilk 100% bitkisel el dezenfektanı, en pratik meyve sebze temizleme solüsyonu gibi bir çok ürünü, pazara getirmiştir. Devam eden AR&GE çalışmaları, daha bir çok ürünün habercisidir. 

 

100% müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden isascare.com, sizin ve sevdiklerinizin, bakımı ve korunması için gönülden bir adanmışlık ile hareket eder. 

SADİFE YÜKSEL
İSASCARE
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
İSAS DOĞA BİLİMLERİ LTD ŞTİ
Yetkili Kişi
SADİFE YÜKSEL
Beyan
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Günümüzün yoğun sentetik kimyasal çözümleri, getirdiği yararların yanında bir çok yan etkiye sahiptir. Bu yan etkiler, hem kullanıcılara hem de çevreye zarar verir.ISAS, sürdürülebilir bir anlayış ile tamamen doğal ham maddelerden elde edilmiş çözümler geliştirerek, tüketicilerin hizmetine sunar. ISAS, bu yenilikçi anlayış ile Türkiye'nin ilk 100% bitkisel el dezenfektanı(Sağlık Bakanlığından ruhsatlı), en pratik meyve sebze temizleme solüsyonu gibi bir çok ürünü, pazara getirmiştir.iZMİR Seferihisar da faaliyet gösteren diğer Kadın Girişimci Elif Hanım Handeresi markası ile beraber butik organik kozmetik ürünleri ürettirmekte ve müşterilerine sunmaktadır.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Bitkisel El dezenfektanımız Cleanshield ve Biomik Meyve Sebze Temizleme solisyonu ürünlerimizin dolumu Kulsan İLAÇ (Çanakkale-Biga ) tesislerinde yapılmaktadır. Handeresi markamız ın üretim yeri İzmir-Seferihisar Beyler Köyü dür. Elif Hanıma ait Lavanta Bahçesi bulunmakta ve ayrıca kiraladığı alanlarda Ölmez Çiceği üretmektedir. Ayrıca söz konusu ürünlerde kullanılan Balmumlarıda Seferihisar bölgesinden temin edilmektedir.
İşletmenizin ortak ve çalışanları hakkında bilgi verir misiniz? Kaç kişilik bir işletmesiniz?
Sadife YÜKSEL firmanın sahibidir, 8 yaşında bir erkek çocuk annesidir, 15 sene Hemşire olarak çalıştıktan sonra eşinin yurtdışı iş değişikligi ile ayrılmıştır. Eşi Ziraat Mühendisi Sedat YÜKSEK Şirket Genel Müdürü olarak kendisine destek vermektedir.Uzun yıllar Alman BASF firmasında Pazarlama Müdürü olarak çalışmış ve 2020 yılı başında ayrılmış ve eşi ile birlikte İsas Agri ve İsas doğa bilimleri olarak faaliyete başlamıştır. ERSAN KARAKAŞ: Endüstri Mühendisiliği mezunu, uzun yıllar İtalyan Pirelli Lastiklerinde Satış ve Pazarlama departmanında çalıştıktan sonra 12 senenin sonunda 2020 YILI başında İstanbul dan eşinin iş değişkliği nedeni ile İzmir e taşınmış ve burada SADİFE YÜKSEL ve Sedat YÜKSEL ile beraber sürdürülebilir üretim politikiları ile üretilen ürünlerin satışı için bir yol birlikteligine girmiştir.Evli ve 8 yaşında bir erkek çocugu vardır. HANDERESİ markasının üreticisi ELİF GÜLYÜZ ; Yüksek Kimyagerdir, Uzun süre İstanbul da çalıştıktan sonra eşi ile birlikte 2014 senesinde İzmir Seferihisar a taşınmış ve burada üretimlerine başlamıştır. Sadife Yüksel ve Sedat Yüksel ile 2019 senesinde tanışmış ve ürünlerinin tanıtılması ve geliştirilmesi konusunda karar almışlardır.
Ürün veya hizmetimizin kendisi çevresel açıdan bir fark yaratmayı hedefliyor.
Biomik meyve Sebze Temizleme ürünümüz gıdaların bitkisel olarak temizlenmesi konusunda kimyasal içermeyen sektördeki tek ürün olma konumundadır . aynı zamanda raf ömrünü uzatması sebebi ile gıda israfını önlemektedir.Şu an meyve sebze ihracatında denemeleri yapılmış ve herhangi bir kalıntı riski taşımaması ile gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Cleanshield el dezenfektanı ürünümüz ise yine saglık bakanlığından ruhsatlı ürün olup, içeriginde Yucca schidigera bitkisi - Turunç ekstratı ve bitkisel gliserin içeren Alkol ve kimyasal içermeyen piyasadaki tek bitkisel el dezenfektanı olma özelligindedir. Handeresi ürünleri ise aynı şekide kimyasal sentetik olmadan tamamen doğadan elde edilen ürünler ile yapılan kozmetik ürünlerdir
Üretim / hizmet mekanımız kısmen veya tamamen doğa dostu
kozmetik ürünlerimizin üretimi İzmir Seferihisar Beyler köyü nde Elif Hanım ın kendi küçük laboratuvarında yapılmaktadır. El dezenfanı ürünümüzün konsante hali Danimarka dan gelmektedir ve burada yetkili dolum tesisinde dolumu yapılmaktadır. Ürün gamımızdaki Biomik meyve sebze temizleme solüsyonu ise İstanbul da Nanobiotech firması tarafından geliştirilmiş ve aynı tesiste dolumu yapılmaktadır.
Kullandığımız hammadde, malzemeler (dolayısı ile tedarikçilerimiz de) kısmen veya tamamen doğa dostu
kozmetik ürünlerimizin hammaddelerinin bir kısmını Elif Hanım kendi tarlasında üretmekte ve yağını çıkarmakta, diğer ürünleride bölgedeki üreticilerden veya diğer güvenilir üreticilerden tedarik etmektedir. Hijyen ürünlerimiz ise tamamen bitkisel kaynaklı formüllere sahip, gerekli yerlerden sertifikalı doğa dostu ürünlerdir.
Üretim / hizmet sürecimiz doğa dostu ögeler barındırıyor
Ürünlerimizin tamamında kimyasal sentetik olmaması , ürünlerimiz için herhangi bir petrol ve benzeri kimyasal ürün kullanılmadığına kanıttır.
Çalışma ortamımız / koşullarımız nispeten iyi ve adil.
Aile ve dostane bir çalışma ortamımız var.
Kurum içi çalışanlarımızı yapılandıran / güçlendiren uygulamalarımız var
Ailecek görüşmemiz neticesinde Haftada 2-3 akşam yemekleri veya ziyaretlerimiz ile aradaki bağımız iş dışında da güçlenmektedir.
Yönetim ilkelerimiz paylaşımcı ve yatay
Firma yeni kurulan ve tamamen eş ve dost olarak birikte yol aldığımız bir konumda oldugu için birlikte kararlar alınmakta ve görev dağılımı yapılmaktadır.
Kadını güçlendiren bir yapımız var
Hem firma sahibi SADİFE HANIM hemde Handeresi markasının üreticisi Elif Hanım işlerin başındadır, Aynı zamanda Biomik ürününü üreticisi Nanobiotech firmasınında büyük ortağı Buse Hanım dır.
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.