Çarşı / Üreticiler / HAS MAHSÜL
HAS MAHSÜL
KOCAELİ / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
Tüm Ürünler (1 ürün)
Hakkında

Geçmişin değerleriyle geleceğe yön veren Özverili ve disiplinli çalışan Kaliteden asla ödün vermeyen Çevreye ve topluma karşı duyarlı Başarılı bir takımın üyeleriyiz . Çok çalış ümitsizliğe kapılma. Dürüst ol. Yaptığın işin daha iyisi vardır, yılmadan araştır bulursun. Yaptığın işte tüketiciye her zaman en iyisini ve en güzelini ver. 

Özcan Güney
HAS MAHSÜL
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
BEREKET MAHSÜL GIDA SAN. TİC.LTD.ŞTİ
Yetkili Kişi
Özcan Güney
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Şirket
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
Geçmişin değerleriyle geleceğe yön veren Özverili ve disiplinli çalışan Kaliteden asla ödün vermeyen Çevreye ve topluma karşı duyarlı Başarılı bir takımın üyeleriyiz . Çok çalış ümitsizliğe kapılma. Dürüst ol. Yaptığın işin daha iyisi vardır, yılmadan araştır bulursun. Yaptığın işte tüketiciye her zaman en iyisini ve en güzelini ver. Birlikten kuvvet doğar ilkesinden sapmadan, evrensel kooperatifçilik ilkelerini gözeterek gelişimci ve yenilikçi bir anlayışla ortaklarımızın ürünlerini en iyi şartlarda değerlendirmektir. Gelişen dünya koşullarında kooperatifimiz ve üretici ortaklarımızın menfaatlerini koruyarak ülkemiz yumurtacılık politikasında öncü bir kuruluş olmaktır. VİZYONUMUZ:Üreticiden sofraya geleneksel kalite ve güvencemizle köprü vazifesi görerek, bakliyat ve kuru yemiş pazarlayıcı ağlar kurup geliştirerek,ortaklarımız,çalışanlarımız ve müşterilerimizle sürdürülebilir, rekabetçi örnek gıda sektöründe kalite ve standartlarda referans olmak, uluslar arası alanda da aynı başarıyı yakalamaktır.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
SİTENİZİ İZMİT BELEDİYESİNİN DAĞITTIĞI BROŞÜRLERDEN GÖRDÜM İZMİT ÇARŞISI ADINDA Bİ OLUŞUM OLDUĞU İÇİN BAŞVURU YAPTIM. ÜRETİCİ DEĞİLİM ÜRETİCİDEN DİREK ÜRÜNDE TEMİN ETMİYORUM SADECE PERAKENDE SATICIYIM. AŞAĞIDA ÜRETİM YERİNDEN GÖRSEL İSTEMİŞSİNİZ SATIŞ YAPTIĞIM YERİN GÖRSELLERİNİ ATARIM İSTERSENİZ ANNCAK ŞUAN SADECE SATTIĞIM BİRKAÇ ÜRÜNÜN GÖRSELİNİ ATTIM. SİZİN SİTENİZİN KURULUŞ AMACI ANLADIĞIM KADARIYLA DİREK ÜRETİCİ İLE TÜKETİCİYİ BULUŞTURMAK AMA İZMİT BELEDİYESİ İLE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ANLAŞMA GÖSTERİYORKİ KURULUŞ AMACININ BİRAZ DIŞINA ÇIKMAK İSTİYORSUNUZ. ŞİMDİ ANKETTE BENDEN CEVABINI İSTEDİĞİNİZ BAZI SORULARIN BENDE CEVABI YOK. EĞER İZMİT ÇARŞISI NA BİZİ KABUL EDİYORSANIZ BİZ SADECE SATIŞ YAPAN BİR İŞLETMEYİZ MALESEF ÜRETİMİMİZ YOK SİZE YALAN BEYAN DA VERMEK İSTEMİYORUZ KABUL EDİLMEK İÇİN.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Tarım ve/veya Gıda
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
KURUYEMİŞ KURUMEYVE VE BAKLİYAT
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
ÜRÜN TEDARİKÇİLERİMİZ HER AZAMAN ALANINDA BAŞARILI VE GÜVENİLİR FİRMALARDIR. TEDARİK EDECEĞİMİZ ÜRÜNLER KURUYEMİŞ, KURUMEYVE VE BAKLİYAT
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
ŞUAN İÇİN SADECE PERAKENDE SATIŞIMIZ OLDUĞU İÇİN DİREK ÜRETİCİDEN DEĞİL TOPTANCI FİRMALARDAN ÜRÜN TREDARİK ETMEKTEYİZ. TEKRAR YAZAYIM ÜRETİCİDEN ÜRÜN ALMIYORUZ ARACI FİRMALARDAN ÜRÜN ALIYORUZ. ÖRNEĞİN KURU KAYISIYI KARADAĞ FİRMASINDAN TEMİN EDİYORUZ. DİKKAT ETTİĞİMİZ HUSUS DA YENİ MAHSÜL OLMASI VE KORUYUCU MADDE İÇERMEMESİ.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
TEDARİKÇİ FİRMALARIMIZ EKOLOJİK VE SOSYAL AÇIDAN ADİL VE DUYARLI FİRMALARDIR.
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
HİZMET YERİMİZ 80METREKARE TEMİZ VE SON DERECE HİJYENİK BİR ALANDIR. YERİMİZ KOCAELİ İZMİTTE KURUÇEŞME POLİS KARAKOLUNUN YANINDADIR.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
ŞUAN İÇİN ÜRETİM YAPTIĞIMIZ BİR ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR.
Tarımsal Üretim Yapıyor Musunuz?
hayır
Ürettiğiniz gıdalarda herhangi bir katkı maddesi ya da koruyucu içerik kullanıyor musunuz?
HAYIR
Gıda üretim izniniz var mı?
ÜRETİM YAPMIYORUZ
Paketlememiz doğa dostu
KULLANDIĞIMIZ AMBALAJLAR DOĞA DOSTU VE DOĞADA %100 YOK OLABİLEN ÜRÜNLERDİR. NAYLON POŞET KESE KAĞIDI VE KİLİTLİ DOYPACK PAKETLER KULLANIYORUZ POŞETLERİMİZİ KALSİTSİZ OLARAK ÜRETTİRİYORUZ.
Adil bir ücretlendirme ve sosyal haklar (özel sigorta, çalışan destek sandığı, tatiller, izinler, esnek zaman uygulaması vs) ilkemiz var
ÇALIŞANLARIMIZA TÜM HAKLARINI EKSİKSİZ VERMEKTEYİZ. GÜNDE 9 SAAT . HAFTA TATİLİMİZ MEVCUT AYRICA RESMİ TATİLLERDE VE DİNİ BAYRAMLARDA ÇALIŞILMASI DURUMUNDA MESAİ ÜCRETİ VERMEKTEYİZ.
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
BU SORUYA NASIL Bİ CEVAP VERMEMİZİ İSTİYORSUNUZ YANİ SONUÇTA KÜÇÜK Bİ DÜKKANDA KURUYEMİŞ VE BAKLİYAT SATAN KÜÇÜK Bİ İŞLETMEYİZ ÜRETİM YAPMIYORUZ
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
ŞUAN İÇİN 3 KİŞİ
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.