yükleniyor
Üretici Hakkında

Değerli doğa sever dostumuz,    

Yurdumuzda ve dünyada hızla yayılarak vahim sonuçlar ortaya koyan sağlıksız tarım uygulamalarına karşı mücadeleye bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek amacıyla çıktığımız yolda rotamız sizlerle kesişiyor.  

EYO GREEN BAT POWER® organik yarasa gübre markası olarak sıvı ve toz formlarımızla sadece bütünsel bir bitki besini sunmak değil, aynı zamanda bitkinin anası olan toprağı besleyip destekleyerek gelecek hasatlar için de sağlıklı bir ortam yaratma çabasındayız.  

Yurt içinde ve ağır seçici şartlara sahip Avrupa Birliği dahil yurt dışında pek çok ülkede yararını ispatlamış ürünümüzü sizlere de tanıtmak isteriz.  

%100 doğal ve organik sertifika sahibi ürünümüz fazla lafa hacet bırakmadan rüştünü ispatlamış bir doğa armağanıdır. Bizler doğanın bu hazinesini toplayıp sadece kullanıma uygun hale getirmek ve hijyenik şartlarını sağlamak adına bakanlık tamimleri doğrultusunda fabrikamızda gerekli  işlemlerden geçirerek kapınıza kadar teslim ediyoruz.    

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki ürünümüzün doğal ortamlarda oluşmasında, toplanmasında, geliştirilmesi ve nihai üretim aşamalarının hiç birinde bu faydalı ve doğaları gereği vahşi hayvancıklara asla zarar verilmemektedir. Teknik olarak da yarasaları herhangi bir amaç için çiftlik benzeri ortamlarda tutsak etmek zaten mümkün değildir.  

Esasen bu durum tam da gübrenin organik ve bütünsel olması için elzem olan şartların doğal olarak temin edilmesini sağlamaktadır.  

Yarasalar meyveden böceğe, tahıldan canlı hayvana kadar olan geniş beslenme yelpazesiyle oldukça kompozit yapıda gübre sağlarlar. Üstüne üstlük bir de bu gübrelerin tamamen doğal ve el değmemiş mağara ortamlarında yüzyıllarca sabit ısı ve nem şartlarında kendiliğinden fermente olduğunu düşünecek olursak ürünle ilgili merakımızın yarısını gidermiş oluruz.  

Buna ilaveten hassas tahliller sonucu üretime uygun görülen doğal ham gübrelerin fabrikamızda işlenmesi sonucunda tüm zararlı mikroorganizmalardan arınmış, bitki için gerekli tüm hayati besinlerin optimum oranlarda bir arada olduğu, bunun yanı sıra toprak ve bitki sağlığını sürdürülür kılarken bitki immünitesini artıran faydalı "mikro organizmalarca" da zengin EYO GREEN BAT POWER® ortaya koyduğu sonuçlarla merakımızın kalan kısmını da ziyadesi ile tatmin edecektir.


Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme