Çarşı / Üreticiler / Büşra'nın Dükkanı
Büşra'nın Dükkanı
KOCAELİ / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
Kadın Üretici
Kadın Üretici
Tüm Ürünler (1 ürün)
Hakkında

%100 pamuk kumaştan üretilmiş (bebek yatağı) anne yanı ürünlerimiz çocuklarımızın sağlığı için tamamen organik malzemelerden üretilmiştir.

 

Büşra Aydın
Büşra'nın Dükkanı
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Büşra Aydın
Yetkili Kişi
Büşra Aydın
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Sosyal Girişim
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
Merhaba adım büşra 1989 Ankara Çankaya doğumluyum liseyi ve üniversiteyi Ankara’da okudum liseyi kimya meslek lisesinde üniversiteyi Gazi Üniversitesi’nde kimya teknikeri olarak mezun oldum, onur derecesine girerek üniversiteyi bitirdim okul hayatından sonra mesleğimle ilgili iş tecrübem olmadı Ankara’da bir dönem MEB. Bağlı bir köy okulunda fen bilgisi ve teknoloji tasarım dersinde vekil öğretmenlik yaptım daha sonra ailemin iş sebeplerinden dolayı yurtdışına gitmek zorunda kaldık görevli olarak. Fakat yaşımdan dolayı bana oturum izni vermediler ben de Kocaeli’nde teyzemin yanında bir süre kaldım bu süre zarfında özel bir bankada üç sene satış temsilcisi olarak çalıştım kişisel sebeplerimden dolayı işten ayrıldım.Ve eşimle evlendim eşim Gölcük’te milli eğitim Bakanlığında kadrolu matematik öğretmenidir.kendim ev hanımıyım bu arada evliyim iki çocuk annesiyim. Sosyal olarak sosyal medyada çok aktifim ilişkilerin son derece iyidir güvenilirim çevrem tarafından sevildiğimi biliyorum Bu beni çok mutlu ediyor. Aileme ekonomik olarak destek çıkmak evde kendi imkanlarım ile üretim yapıyorum. Aile çok önemlidir ailemi seviyorum .
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Çocukların daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde uyumasını sağlamak amacıyla hazırladığımız ürünler, hijyenik esaslı, çocukların bakteri-mikrop ve diğer olumsuz etkenlerden korunması İçin hazırlanmaktadır Annelerin çocuklarını büyütürken bizim ürünlerimizi kullanmaları onları daha sağlıklı ve güvenilir bir ortamda büyümelerine katkı sağlamaktadır.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Tekstil
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
bebeklerimizin uyurken rahatça ve güvenilir bir şekilde uyumasını (anne yanı) sağlamak için ayrıca omurilik pozisyona uygun ortapedik yastık üretiyorum . çocuklarımızın yere battaniye devrini kapatıp özel ölçüde hazırladığımız bebeklerimize özel Oyun yatağı dikiyorum.
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Benim gibi Kendi üretimini üreten ev kadınları ile bir dayanışma oluşturup onlara dükkanında destek vermek istiyorum. El emeği üreten herkese destek verebilirim.mesela sayfamda ürettikleri ürünleri zaman zaman paylaşım yaparak tanıtım reklamlarını yapıyorum .
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Siparişlerimi yetiştiremedim noktada işçiliğine güvendiğim başka Üretici becerikli kadınlara iş paslıyorum böylece onlara da ekonomik açıdan destek olmaya çalışıyorum.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
İhtiyacım olan ürünleri İzmitteki tedarikçilerden elde ediyorum internetten ya da İstanbul’daki toptancılardan ziyade İlçemizdeki esnaftan alıyorum böylece sadece kendime değil etrafındakilere de bir dayanışma oluşturmaya çalışıyorum.bebek ürünleri ürettiğim için doğal ürünler tercih ediyorum.Ürünlerimin kalitesi benim için çok önemli örneğin kumaşın %100 pamuklu olanını tercih ediyorum kumaştaki boyanın doğal alerji etmeyenin tercih ediyorum boncuk elyaf olarak en son birinci kalite tercih ediyorum kısaca üretilenin en iyisini almaya çalışıyorum
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Evimde üretim yapıyorum.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Hayır sertifikam yok.
Kullandığınız kumaşlar, iplikler, boyalar vs. yerli üretim ve ekolojik ve sosyal açıdan adil mi?
Kullandığım ürünler ekonomik açıdan tam olarak adil sayılmaz ama güvendiğim insanlarla çalıştığım için bunu göz ardı ediyorum.
Kadını güçlendiren bir yapımız var
Kadınların ekonomik özgürlüklerini kazanmasına yardımcı oluyorum
Sosyal sorumluluk projelerimiz var
Benim başka bir sosyal aktivitem var. Bunu paylaşmak istiyorum sizinle whatsapta 200 kişilik ortalama bir grubum var burada ki kızların hepsinin el emeği sayfaları var her gün sayfalarını keşfete düşürüp beğeni yorum yaparak satış yapmalarına destek çıkıyorum. kurucusu benim
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Konu evlatlarımız olunca bütün anneler hep en iyisini ister oyun yataklarım hep beni bir üst seviyeye çıkartıyor
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
Annem ve ben
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.