Çarşı / Üreticiler / Bubon Chocolate
Bubon Chocolate
DENİZLİ / Türkiye
Niyetli Üretici
Niyetli Üretici
Tüm Ürünler (12 ürün)
Hakkında

Merhabalar;

Bubon Chocolate firması çikolata tutkunu ve gerçek bir çikolata hayranı 2 Gıda Mühendisi tarafından kurulan devlet teşvikli bir projedir.

Firma yetkilileri Gıda Mühendisi olarak, şu anda en sevdiği işi yapmaktadır. Bubon Chocolate; İnovasyon ve yenilikçi fikirler ve hedefleri doğrultusunda büyüyerek en iyi üretici haline gelmeyi gelmeyi amaçlamaktadır.

Firma vizyonu olarak insanların hayatlarına dokunmak, küçük değişikliklerin büyük mutluluklara yol açtıklarını görmek anlayışı ile 2024 yılında kurulmuştur.
Açık mutfak ile şeffaf mutfak anlayışı ile Bubon Çikolata atölyesinde, tutkunlarına, harika deneyimler yaşatmaktadır.
Ayrıca bitkisel kaynaklardan doğal renklendiriciler elde edip çikolatada kullanmaktadır.

İş birliklerine, üniversite ve sanayi ortak çalışmalarına bilimsel çalışmalara açıktır. Daha fazla bilgi için İnstagram adresi @bubonchocolate adresinden bizi takip edebilirsiniz.

İnovasyon sorumlusu ve Kurucu ortak: Hüseyin Doğan Bozkurt
Telefon: 05072649833
https://www.instagram.com/bubonchocolate/

Hüseyin Doğan Bozkurt
Bubon Chocolate
Değerlendirme
Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme
iletişim
Kurum Ünvanı
Bubon Chocolate
Yetkili Kişi
Hüseyin Doğan Bozkurt
Beyan
Hangisi Sizi Daha İyi Tanımlar?
Küçük Üretici
İşletmenizi/Sizi daha iyi tanıyabilir miyiz?
Çikolataya tutkulu gerçek bir çikolata ailesiyiz. 2023 yılında kurulan Bubon Chocolate, hedefleri doğrultusunda büyüyerek en iyi üretici haline gelmeyi amaçlayan bir şirkettir. Bubon Chocolate atölyesi olarak geleneksel Belçika kalite ve işçilik standartlarına bağlı kalarak, birbirlerini şaşırtmak isteyen aileler, arkadaşlar, kurumlar ve iş arkadaşları için lezzetli doğal ve katkısız bir çok çeşit çikolatayı sunuyoruz. Her durumda, insanları harika hediye seçenekleriyle memnun etmeyi hedefliyoruz. Satış mağazamızda taze el yapımı çikolata çeşitlerinin yanı sıra eşsiz çikolata lezzetleri ve harika hediye fikirleriyle dolu aranjmanlar bulacaksınız. Kısaca, arkadaşlarınızın ve ailenizin kalbini kazanmak için güzel bir hediye arıyorsanız, bunu Bubon Chocolate atolyesinde bulacağınızdan eminiz. Bütçeniz veya tercihiniz ne olursa olsun, her günün Bubon Chocolate ile geçireceğiniz bir anı hak ettiğine inanıyoruz. Açık mutfak çikolata atölyemizi sizler ile tanıştırmak istiyoruz. Çikolata severler için harika bir deneyimi sizlere yaşatmak istiyoruz. Bu özel deneyim için sizleri Bubon'a davet ediyoruz.
Yarattığınız değişimi, ekolojik ve/veya sosyal faydayı bizimle paylaşabilir misiniz?
Bubon Chocolate olarak Devlet teşvikli projemizde Gıda üzerinde kullanılan yapay boyaları kaldırıyoruz. bunun yerine atölyemizde üretimi gerçekleşen çikolataların hepsinde ıspanak, siyah havuç vb. besleyici değeri yüksek besinlerin ekstraktlarından aldığımız doğal renklendirici maddeleri kullanıyoruz.
Hangi alanda faaliyet yürütüyorsunuz?
Tarım ve/veya Gıda
Ürün ve/veya hizmetleriniz nelerdir?
Firmamız yenilikçi bir bakış açısı ile Denizli’de doğal, taze ve katkısız malzemeler kullanılarak hazırlanmış yeni ürünler ile spesiyal kutu çikolatalar, bar & tablet çikolatalar, trüfler, rocher, vegan, glütensiz, diyabetik hastalar için doğal tatlandırıcı stevia ilaveli katkılı ürünler ve doğal şekersiz ürünler üretimi gerçekleştirmektir.
Good4Trust dükkanda kendi üretimleriniz haricinde ürün veya hizmet satmayı planlıyorsanız, bunları nereden temin edeceksiniz? Bu ürünler neler olacak?
Ürünlerimin satışının dışında ürün ve hizmet satışı düşünmüyoruz.
Birlikte çalıştığınız üreticiler varsa onlarla kurduğunuz ilişkiyi detaylandırabilir misiniz?
Denizli genelinde doğal malzeme ve hammadde ihityaçlarımızı çevre köylerden ve kasabalardan karşılamaktayız. Bu hususta Denizli Güney ilçesi, Çardak ilçesi, Bozkurt İlçelerinden kuruyemiş ve kurutulmuş meyve tedariği yapıyoruz. Bu ürünleri doğrudan gıda güvenliği gerekliliklerini ön planda tutarak çiftçiden temin ediyoruz.
Kullandığınız hammaddeleri nerelerden tedarik ediyorsunuz? Bu hammaddeler ekolojik ve sosyal açıdan adil, duyarlı bir biçimde üretiliyor mu?
Yerel Tedarikçilerden
Üretim veya hizmet yeriniz hakkında bilgi verir misiniz?
Açık mutfak ile şeffaf mutfak anlayışı ile Bubon Çikolata atölyesi çikolata üretimi konusunda farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Üretim hane camın arkasında çikolata üretimini izleyebileceğiniz bir alanda kurulmuş olup parekende satış noktası ile de müşterilere hizmet vermektedir.
Ürettiğiniz ürünlere ilişikin herhangi bir sertifikanız varsa belirtir misiniz?
Şuan için herhangi bir sertifikamız bulunmamakta.
Tarımsal Üretim Yapıyor Musunuz?
hayır
Ekolojik açıdan bir fark yaratmıyor olabiliriz. Güçlü yanımızın sosyal yanımız.
Projemiz 2023 yılı onaylı bitkisel kaynaklardan renk maddesi elde edip çikolata üretiminde kullanıyoruz. Ve bu girişimle belirli bir miktar devlet hibesine layık görüldük.
Sosyal sorumluluk projelerimiz var
Şirket olarak yereli destekleme vizyonuna sahibiz. üretimde kullandığımız birçok hammaddeyi yerel çiftçilerden tedarik ediyoruz.
Üretim veya hizmetlerinizde ekolojik ve sosyal açılardan daha duyarlı olmaya yönelik planlarınız varsa anlatır mısınız?
Projemiz 2023 yılı onaylı bitkisel kaynaklardan renk maddesi elde edip çikolata üretiminde kullanıyoruz. Ve bu girişimle belirli bir miktar devlet hibesine layık görüldük. Projemiz GEKA tarafından desteklenmiş olup İnsanlara mutluluk yayıyoruz; ''Sağlıklı mutluluk hormunu üretiyoruz '' mottosu ile kurulduk. Doğaya zarar vermeden üretmeye devam edeceğiz.
Kaç kişilik bir işletmesiniz? Ortaklar, çalışanlar?
3 kişilik bir işletmeyiz. Üreticiyiz. Çikolata üreticisiyiz. 2 kurucu ortak ve 1 kişi çalışan mevcuttur.
Sertifikalar
Kategoriler
Sırala
Varsayılan
Çok satanlar
Fiyata göre azalan
Fiyata göre artan
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.