yükleniyor
Üretici Hakkında

Marka, üzerinde bulunduğu ürünün ayırt edici özelliğidir. Üretilen ürün ya da hizmetin, diğerlerinden ayrışmasını sağlar.

Yıllar öncesine uzanan bir serüvenin sonucunda hayata geçirilen Bego Jeans, sadece ürettiği ürünleri ile değil, varoluş ve üretim süreçleri ile de bir marka olmanın ötesinde, tekstil sektöründe diğerlerinden ayrışan yepyeni bir hikayenin öncüsü...

Bego Jeans bir markadan çok daha fazlası... Etiketlerin ardındaki zanaatkarların emeğini, tüketicilere onların adı ile ulaştıran bir üretim hareketi...

Emekten-malzemeye tekstil üretiminin her adımında, bugünden-yarına sürdürülebilir bir yaklaşımın temsilcisi olan Bego Jeans, temiz yarınlar için çevreye-doğaya-insana- hayata saygılı, sağlıklı, uzun ömürlü ve geri dönüşümlü kotlar tasarlıyor.

Bego Jeans ürünlerine dokunan herkes; yani ürünlere ve üretime yönelik söz söyleyenler, fikir beyan edenler, ürünleri tasarlayanlar, modelleyenler, biçip dikenler, yıkayıp, ütüleyip, paketleyenler, Bego Jeans ürünlerinin gerçek yaratıcıları... İnsan sağlığını herşeyden önce tutan Bego Jeans için işçi sağlığı ve iş güvenliği temel prensiplerden biri...

Doğaya ve insan sağlığına saygılı malzemeler ve yöntemlerle sürdürülebilir bir yaklaşımı benimseyen Bego Jeans, adil ve etik üretimi de markanın odağına koyarak üretim aşamasından ürünün tüketiciye ulaştığı son ana kadar, herkesin mutlu olacağı bir sistemin hayata geçirilmesini sağlıyor.

Bego Jeans için kullanılan malzeme, üretilen ürün ve o ürünü giyecek olan tüketici kadar o ürünü üretecek emekçi de değerli.

Marka olmanın sadece rekabette fark yaratmak, marka değerini artırmak ve tüketici tercihlerini gözetmekten ibaret olmadığını, etik değerler açısından kaliteli ve iyi üretim koşulları sağlamanın asıl ayırt edici özellik olacağı bakış açısını benimsiyor.

Bego Jeans, hem ürettiği ürünleri bedenlerine giyecek tüketiciler için hem de üretim aşamasında o ürüne temas edecek emekçiler için "temiz" bir üretim şeklinin mümkün olduğunu göstermek istiyor.

Bego Jeans, odağına doğa ve emekçileri koyduğu "temiz" moda yaklaşımı ile hem ürünlerini üretenlerin adil bir yaşam ücreti kazanarak hayatlarını idame etmelerini sağlamayı hem de tekstil sektörünü kalkındırarak sektördeki sorunlara çözüm bulmayı hedefliyor.

Bego Jeans "temiz" moda hareketine bir gün dünyanın dev markalarını da katmak için ilham vermeye hazır!

Siz de Bego Jeans'in hikayesine ortak olmaya hazır mısınız?

Çünkü bugün "temiz” giyinirsek, yarın daha "temiz” olacak!

 

Görsel hikayemiz için aşağıdaki linki kopyalayıp tarayıcınızda açabilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?v=lvH898x4q5o


Doğa Dostu
İnsan Dostu
Hizmet Kalitesi
Ürün Kalitesi
Hesaplılık
Güvenilirlik
Genel Değerlendirme