iyilikler paylaşıldıkça çoğalır

Türetim Ekonomisi ekolojik ve sosyal açıdan adil üretim ve hizmetlerin oluşturduğu iyilik ve güvene dayalı bir ekosistem.
17.082
Türetici
  • Sosyal ve ekolojik açıdan adil üretimleri destekle.
  • İhtiyaçlarını güvenebileceğin üreticilerden sağla.
  • İyi insanlarla topluluk ol, güç birliği yap.
124
Üretici
  • Seni anlayan, ürün ve hizmetlerini alacak türeticilerle buluş.
  • Ücretsiz dükkan aç, masraflardan kurtul.
  • Senin gibi ekolojik ve sosyal açıdan adil üreticilerle güç birliği yap.

Good4Trust.org hakkında

Dr. Uygar Özesmi tarafından ilk defa Türkiye’de kurulan ve Türetim Ekonomisini hayata geçiren bir platform. Good4Trust.org’da ekolojk ve sosyal açıdan adil üreticileri destekliyor ve iyilikleri paylaşarak birbirimize ilham veriyoruz. İnsanların doğayla uyumlu ve barış içinde oldukları bir gelecek için çalışıyoruz.
Üreticiler nasıl seçiliyor?
Üretici olmak isteyen işletmeler, Good4Trust niyet belgesini imzalarlar ve üretim süreçlerini beyan ederler. Yedi üyeden oluşan seçici konsey tarafından onaylanan üreticiler platform çarşısında dükkan açabilirler.
Üreticilere nasıl güvenebilirim?
Good4Trust güvene dayalı bir platform. Üreticilerin vermiş oldukları beyan ve söze uydukları esas alınır. Bunun aksi görüldüğü takdirde Yediler Konseyi kararıyla platformdan çıkarılırlar.
Ekonomik devamlılığını nasıl sağlıyor?
Türetici ve üreticilerin bireysel ve kurumsal desteklerinin yanı sıra, çarşı üzerinden yapılan her alışverişten %3 katkı payı alınmaktadır.

Doğaya dost ürün ve hizmetler

Ekolojik ve sosyal açıdan adil olma gayreti içindeki üreticilerin ürün ve hizmetlerini keşfet, mutlu ol!

Sadece alışveriş yapma, iyilikleri de paylaş!

Good4Trust.org insanların duymaktan, yapmaktan ve paylaşmaktan mutlu oldukları, ilham aldıkları iyiliklerin anlatıldığı, desteklendiği bir platform. Paylaştığınız her iyilik dolu davranış, haber, veya alışveriş ile platforma üye olduğunuzda size verilen tohumu damla damla suluyor büyütüyorsunuz.
6.325
Paylaşılmış iyilik
Sen de bildiğin, duyduğun veya yaptığın bir iyiliği paylaş. Paylaş ki iyilikler çoğalsın!
13.570
Birikmiş damla
Yaptığın her alışverişte, paylaştığın her iyilikte kendine bir damla ver. Damlaların çoğalsın tohumun ağaca dönüşsün. Good4Trust.org’un yönetiminde sözün olsun.
2.304
Yazılmış yorum
Görüşünü, duygularını yaz, destekle, cesaretlendir. İyi ve olumlu yaklaşımlarla güven ortamını yeşert, çoğalt, yaygınlaştır. Birbirimizi sevip, kucaklayıp sarıldıkça daha iyi bir dünyaya kavuşacağız. Buna inanıyoruz.
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için desteğini bekliyoruz.